Jak wykorzystać bon turystyczny na wyjazdy z GlobTroper?

Jak wykorzystać bon turystyczny na wyjazdy z GlobTroper?

Masz bon turystyczny? Wykorzystaj go na wyprawę po Polsce z GlobTroperem! Dołączyliśmy do programu Polski Bon Turystyczny 🙂

Czym jest bon turystyczny, komu przysługuje i jak z niego skorzystać?

Polski Bon Turystyczny jest jednorazowym dokumentem elektronicznym uprawniającym do otrzymania kwoty 500 zł na każde dziecko w wieku do 18. roku życia (na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje dodatkowe świadczenie uzupełniające w wysokości 500 zł – czyli w sumie 1000 zł). Przysługuje osobom, które mają przynajmniej jedno dziecko w wieku do 18 lat (do ukończenia 18 roku życia; nie ma znaczenia kryterium dochodów i ich poziom).

Wykorzystując bon można zapłacić za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane w Polsce. Przypominamy, że impreza turystyczna to połączenie co najmniej dwóch różnych rodzajów usług turystycznych (np. zakwaterowania, transportu, usług przewodnickich) na potrzeby tej samej podróży lub wakacji. Można z niego skorzystać aż do końca marca 2022r.

Aby odebrać bon należy się zarejestrować, a następnie zalogować na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) – podobnie jak przy świadczeniu 500+. Bon zostanie wygenerowany przez system jako unikalny 16-cyfrowy kod, a następnie przesłany na wskazany przez Ciebie w formularzu numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Wygenerowany kod przedstawiasz podczas rezerwacji pobytu (najpóźniej przy zakwaterowaniu) lub przy rezerwacji imprezy turystycznej.

Jeśli chcesz wykorzystać bon turystyczny na jeden z naszych wyjazdów po Polsce skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Podpowiemy co i jak 🙂

 

Instrukcję aktywacji bonu turystycznego krok po kroku znajdziesz TUTAJ.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz TUTAJ.

Jak i gdzie zrealizować bon turystyczny?
Polski Bon Turystyczny: jak go wykorzystać?