Ania jest prawdziwą pasjonatką podróżowania, była bardzo dobrze przygotowana do wyjazdu, posiada ogromną wiedzę o Azji i potrafi się nią dzielić. Jest bardzo komunikatywna i potrafi się dogadać z każdym - co przy większej grupie osób nie jest proste :) To moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wyprawa z Anią. I każdemu ją polecam! Agnieszka z Leszna Uczestniczka wyprawy
do Tajlandii
Bardzo dobra organizacja wyjazdu, do tego przepiękne widoki, plaże, wyspy, hotele, atrakcje, jedzonko, ciekawostki i mega duża ilość wspomnień! Jak najbardziej polecamy NIE-zwykłe podróże z Anką :) Angelika & Radek z Władysławowa Uczestnicy wyprawy
do Tajlandii
Podróż z Anią była dopracowana w każdym szczególe. Plan został ułożony tak, by każdego dnia zobaczyć jak najwięcej, mieć czas poznawać lokalną społeczność i miejsca typowe wyłącznie dla niej, w których turystów ze świecą szukać. I to właśnie takie zbaczanie z drogi dało możliwość spróbowania autentycznej, mocno aromatycznej kuchni, zobaczenia ciekawego rękodzieła i poznania innej kultury. Ania dba o to, by każdy uczestnik znalazł w wyprawie to, czego oczekiwał. Zdecydowanie polecam. Martyna z Wrocławia Uczestniczka wyprawy
do Tajlandii
Wraz z żoną chcieliśmy polecieć do Tajlandii na nasz miesiąc miodowy, po przeczytaniu oferty GlobTroper od razu się zdecydowaliśmy! Byliśmy pierwszy raz na tego typu wyprawie. Wyprawa była bardzo aktywna! Organizatorka jest ukierunkowana na potrzeby grupy, z którą leci. Dla mnie bardzo ważne było to, że widzieliśmy nie tylko atrakcje turystyczne, ale również te do których przybywają tylko mieszkańcy i lokalna społeczność. Na pewno z żoną wybierzemy się jeszcze nie raz z GlobTroperem na wyprawę! Polecam w 100% 5/5 GWIAZDEK! Michał z Wrocławia Uczestnik wyprawy
do Tajlandii

Byłam uczestniczką grudniowej wyprawy do Tajlandii z GlobTroperem. Podróż z Anią była dopracowana w każdym szczególe. Począwszy od planu, który zawierał szczegółowe informacje dotyczące przebiegu wycieczki, niezbędnika z listą potrzebnych rzeczy, atrakcji fakultatywnych, poprzez opiekę w każdym momencie (nie musieliśmy się martwić niczym - odprawą, hotelami, taksówkami), aż po dbałość o to, by każdy dzień wykorzystać maksymalnie. Wyprawa była bardzo aktywna, bogata w wrażenia, których nie doświadczycie, podążając jedynie trasą z przewodnika, nierzadko z dala od turystycznych miejsc. Plan został ułożony tak, by każdego dnia zobaczyć jak najwięcej, mieć czas poznawać lokalną społeczność i miejsca typowe wyłącznie dla niej, w których turystów ze świecą szukać. I to właśnie takie zbaczanie z drogi dało możliwość spróbowania autentycznej, mocno aromatycznej kuchni, zobaczenia ciekawego rękodzieła i poznania innej kultury. Co więcej, Ania pomogła mojemu mężowi przygotować niespodziankę w ramach miesiąca miodowego (a załatwianie jej w tajskich warunkach było niezłym wyzwaniem!), dlatego serdecznie polecam podróże z GlobTroperem również parom, które szukają pomysłu na swój miesiąc miodowy! 🙂 Ania dba o to, by każdy uczestnik znalazł w wyprawie to, czego oczekiwał. Zdecydowanie polecam.

GlobTroper na wyprawie trampingowej w Tajlandii
Martyna z Wrocławia Uczestniczka wyprawy do Tajlandii

Podróż z Anią była moją pierwszą do Azji. Podróż w nieznane, lot na Marsa. Tak się czułam podczas moich przygotowań. Czas jaki spędziłam dzięki Ani i jej znakomitym zdolnościom w planowaniu był dla mnie niezapomniany! Ania to świetna liderka! Doskonały kompan podróży i cudowna osoba! Do tej pory utrzymujemy kontakt i baaardzo bardzo chce znowu wybrać się z nią w nieznane! Gdziekolwiek, bo wiem, że będzie to wypad wyciśnięty na maxa, pełen niezapomnianych chwil!

Weronika z Łodzi Uczestniczka wyprawy do Malezji

Ania jest urodzoną przewodniczką! Na swoich wyprawach zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Jest totalnie profesjonalna w tym co robi i zawsze świetnie przygotowana.
W razie jakichkolwiek przeciwności losu, potrafi wyjść obronną ręką. Chętnie zbacza poza szlak, żeby odkrywać i pokazywać innym nowe miejsca tak aby z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej. Z zapałem dzieli się informacjami, wskazówkami i ciekawymi historiami, dzięki czemu od razu czuć, że podróże są jej prawdziwą pasją. Zdecydowanie nie mogę się doczekać kolejnego wspólnego wyjazdu!

Patryk z Łodzi Uczestnik wyprawy na Islandię

Ania jako przewodniczka po Japonii starała się z każdego uczestnika wycisnąć ostatnie siły aby zobaczyć jak najwięcej piękna Kraju Kwitnących Wiśni. Świetnie zarażała każdego swoją pasją podróżniczą opowiadając nam ciekawie o miejscach które zwiedzaliśmy. Zawsze starała się ponadprogramowo dołożyć jakąś extra niespodziankę na wieczór, coś co zdecydowanie było lokalne i niepowtarzalne. Entuzjazm Ani porywał każdego, nawet najbardziej leniwego uczestnika w grupie. Nie ma nudy z Anią! 🙂

Ania z Gdańska Uczestniczka wyprawy do Japonii

Malezja i Kambodża to dla mnie podróż życia. Ania nasza przewodniczka jest super. Bardzo dobrze zorganizowana, miła, świetnie opowiada o najciekawszych miejscach i wydarzeniach. Zdecydowanie warto z nią pojechać i doświadczyć Azji razem z nią!

Michał z Londynu Uczestnik wyprawy do Malezji i Kambodży

Ania jest ciekawym świata i zarażającym swoją ciekawością przewodnikiem. Ma niekończące się pokłady energii, stara się, aby grupa wykorzystała każdą możliwość i każdą minutę wyprawy na doświadczanie lokalnej atmosfery. Jej plan zwiedzania jest zawsze pełen atrakcji, chętnie zbacza ze szlaku i, jeśli tylko tego oczekuje grupa, prowadzi do nieznanych miejsc.

Ola z Wrocławia Uczestniczka wyprawy na Filipiny

Po czym rozpoznać dobrego lidera? Ja rozpoznaję go po tym jak zachowuje się przewodząc 15-osobowej grupie, zmęczony po kilkudziesięciogodzinnej podróży na drugi koniec globu, w sytuacji, gdy w środku nocy na obcej ziemi okazuje się, że zarezerwowanego kilka miesięcy wcześniej noclegu…nie ma. Obserwując niższą o głowę (właściwie to o dwie głowy) Anię w takiej dokładnie sytuacji zrozumiałem, że poziom opanowania, samoorganizacji i kontroli własnych emocji mam na poziomie Hiszpana oglądającego finał mundialu 😉 Dorzucając do tego wrodzony talent do znajdowania klimatycznych miejsc ukrytych przed oczami przeciętnego turysty (przecież tego nie ma na mapie?!) oraz przychodzącej Ani zupełnie naturalnie łatwości w asymilacji z lokalną ludnością, nie mam wątpliwości że chciałbym z Anią podążać na kolejny koniec świata! 😉

Przemek z Krakowa Uczestnik wyprawy na Filipiny

Tajlandia z Anią to wyjazd marzeń każdego kto kocha przygodę. Wszystko ogarnięte, odpowiedni balans spontaniczności i zaplanowanego luksusu, spora doza decyzyjności w rękach grup, dzięki czemu zawsze wybierzecie odpowiednią dla was opcję. Ania świetnie radzi sobie że zróżnicowanymi temperamentami w grupie, dzięki czemu atmosfera jest świetna pomimo zmęczenia. Polecam serdecznie!

Magda z Gdańska Uczestniczka wyprawy do Tajlandii

Z Anią jako liderką byłem na wyjeździe w Japonii. Ania przewiozła nas bezpiecznie od południa Japonii aż do Tokio. Była to niezapomniana przygoda! Ania jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną, odpowiedzialną, nawiązuje świetny kontakt z ludźmi niezależnie od wieku. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii do nowego odkrywania, otwarta na sugestie grupy i pomocna. Merytorycznie również była dobrze przygotowana, zawsze opowiadała nam historie i ciekawostki dotyczące miejsc w których byliśmy. Z całą pewnością ponownie wybrałbym się z Anią na kolejny wyjazd!

Michał z Gdańska Uczestnik wyprawy do Japonii

W pełni ekscytacji przed naszą pierwszą podróżą do Azji, poprosiliśmy Anię o pomoc w planowaniu wyjazdu i wskazówki. Pomysłowość i zaangażowanie Ani przebiły nasze najśmielsze oczekiwania. Oprócz szczegółowego planu podróży, zawierającego dokładne informacje co do miejsc gdzie się zatrzymać czy zjeść, otrzymaliśmy również garść praktycznych informacji z pierwszej ręki - gdzie pójść, jakie wydarzenia kulturalne warto zobaczyć, jak się targować i jak rozmawiać z lokalesami, gdzie warto kupować i jak się poruszać (transport). Polecam współpracę z Anią, można jej zaufać. Na pewno nie jest to ostatni raz, gdy zgłaszamy się po radę 🙂

Karolina i Tomasz z Wrocławia Wyprawa do Tajlandii i do Kambodży

Z Anią jako pilotką pojechałem na wyprawę do Malezji i Kambodży. Była to moja pierwsza podróż do Azji, w związku z czym miałem pewne obawy. Podróż była jednak bardzo udana w czym duża zasługa Ani. Organizacja na miejscu na piątkę, atrakcje, zachody słońca - wszystko idealnie w czas. Luźna, bezkonfliktowa atmosfera sprawiła, że wyprawa na pewno pozostanie niezapomniana.

Rafał z Łodzi Uczestnik wyprawy do Malezji i Kambodży

Jeśli dla kogoś pasja jest pracą to jest w tym co robi najlepszy - tak jak Ania. Podróż z Anią to wspaniałe 2,5 tygodnia życia. Potrafi zainteresować każdego praktycznie każdą chwilą i miejscem. Pełen profesjonalizm z dużą dawką dobrego humoru!

Artur z Chorzowa Uczestnik wyprawy do Tajlandii

Z Anią znamy się od czasów studenckich i wiem, że można zaufać jej w każdym temacie. Solidnie podchodzi do każdej sprawy dbając nawet o najmniejsze szczegóły. Nie potrafi ``sprzedać`` czegoś czego sama by nie kupiła lub co nie jest w jej opinii perfekcyjne. Dlatego na kolejną wyprawę na przewodnika wybieram tylko ją! Szczerze polecam - doświadczenie podróżnicze Ani mówi samo za siebie.

Dominika z Wrocławia Wyprawa do Izraela

Poprosiliśmy Anię o pomoc w sprawnym zorganizowaniu dwóch wycieczek do Azji, jednej w 2016 (Tajlandia, Malezja, Wietnam), a drugiej w 2018 roku (Singapur, Filipiny, Indonezja). Rady których nam udzieliła pozwoliły nam stworzyć plan obydwu wycieczek i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek na miejscu. W trakcie przygotowań wiele razy gnębiliśmy Anię mailami oraz pytaniami, a ona zawsze starała się nam sprawnie odpowiedzieć.
W przyszłości, w trakcie organizacji dalekiej i egzotycznej podróży na pewno nie pominiemy etapu kontaktu z Anią, która z pewnością uchroni nas przed niepotrzebnymi kosztami czy rozczarowaniami w jej trakcie.

Daniel z Wrocławia Wyprawa do Tajlandii, do Malezji i do Wietnamu

Wraz z żoną chcieliśmy polecieć do Tajlandii na nasz miesiąc miodowy, po przeczytaniu oferty GlobTroper od razu się zdecydowaliśmy! Byliśmy pierwszy raz na tego typu wyprawie. Od początku Ania służyła we wszystkim pomocą. Od najdrobniejszych szczegółów, gdzie można kupić wodę, po wszelakie przejazdy taxówkami, łodziami i całą organizację planu dnia by wykorzystać możliwości atrakcji do maksimum. Wyprawa była bardzo aktywna! Organizatorka jest ukierunkowana na potrzeby grupy, z którą leci. Dla mnie bardzo ważne było to, że widzieliśmy nie tylko atrakcje turystyczne, ale również te do których przybywają tylko mieszkańcy i lokalna społeczność. Dzięki Ani udało się zorganizować dla mojej żony niespodziankę na plaży z racji miesiąca miodowego 🙂 - nie było to takie proste w tajskich warunkach! Widać ze podróże są jej pasją! Na pewno z żoną wybierzemy się jeszcze nie raz z GlobTroperem na wyprawę! Polecam w 100% 5/5 GWIAZDEK!

Tajlandia targ
Michał z Wrocławia Uczestnik wyprawy do Tajlandii

Wyrusz w nie-zwykłą podróż