Podróż z Anią była moją pierwszą do Azji. Podróż w nieznane, lot na Marsa. Tak się czułam podczas moich przygotowań. Czas jaki spędziłam dzięki Ani i jej znakomitym zdolnościom w planowaniu był dla mnie niezapomniany! Ania to świetna liderka! Doskonały kompan podróży i cudowna osoba! Do tej pory utrzymujemy kontakt i baaardzo bardzo chce znowu wybrać się z nią w nieznane! Gdziekolwiek, bo wiem, że będzie to wypad wyciśnięty na maxa, pełen niezapomnianych chwil!

Weronika z Łodzi Uczestniczka wyprawy do Malezji

Ania jest urodzoną przewodniczką! Na swoich wyprawach zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Jest totalnie profesjonalna w tym co robi i zawsze świetnie przygotowana.
W razie jakichkolwiek przeciwności losu, potrafi wyjść obronną ręką. Chętnie zbacza poza szlak, żeby odkrywać i pokazywać innym nowe miejsca tak aby z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej. Z zapałem dzieli się informacjami, wskazówkami i ciekawymi historiami, dzięki czemu od razu czuć, że podróże są jej prawdziwą pasją. Zdecydowanie nie mogę się doczekać kolejnego wspólnego wyjazdu!

Patryk z Łodzi Uczestnik wyprawy na Islandię

Ania jako przewodniczka po Japonii starała się z każdego uczestnika wycisnąć ostatnie siły aby zobaczyć jak najwięcej piękna Kraju Kwitnących Wiśni. Świetnie zarażała każdego swoją pasją podróżniczą opowiadając nam ciekawie o miejscach które zwiedzaliśmy. Zawsze starała się ponadprogramowo dołożyć jakąś extra niespodziankę na wieczór, coś co zdecydowanie było lokalne i niepowtarzalne. Entuzjazm Ani porywał każdego, nawet najbardziej leniwego uczestnika w grupie. Nie ma nudy z Anią! 🙂

Ania z Gdańska Uczestniczka wyprawy do Japonii

Malezja i Kambodża to dla mnie podróż życia. Ania nasza przewodniczka jest super. Bardzo dobrze zorganizowana, miła, świetnie opowiada o najciekawszych miejscach i wydarzeniach. Zdecydowanie warto z nią pojechać i doświadczyć Azji razem z nią!

Michał z Londynu Uczestnik wyprawy do Malezji i Kambodży

Ania jest ciekawym świata i zarażającym swoją ciekawością przewodnikiem. Ma niekończące się pokłady energii, stara się, aby grupa wykorzystała każdą możliwość i każdą minutę wyprawy na doświadczanie lokalnej atmosfery. Jej plan zwiedzania jest zawsze pełen atrakcji, chętnie zbacza ze szlaku i, jeśli tylko tego oczekuje grupa, prowadzi do nieznanych miejsc.

Ola z Wrocławia Uczestniczka wyprawy na Filipiny

Po czym rozpoznać dobrego lidera? Ja rozpoznaję go po tym jak zachowuje się przewodząc 15-osobowej grupie, zmęczony po kilkudziesięciogodzinnej podróży na drugi koniec globu, w sytuacji, gdy w środku nocy na obcej ziemi okazuje się, że zarezerwowanego kilka miesięcy wcześniej noclegu…nie ma. Obserwując niższą o głowę (właściwie to o dwie głowy) Anię w takiej dokładnie sytuacji zrozumiałem, że poziom opanowania, samoorganizacji i kontroli własnych emocji mam na poziomie Hiszpana oglądającego finał mundialu 😉 Dorzucając do tego wrodzony talent do znajdowania klimatycznych miejsc ukrytych przed oczami przeciętnego turysty (przecież tego nie ma na mapie?!) oraz przychodzącej Ani zupełnie naturalnie łatwości w asymilacji z lokalną ludnością, nie mam wątpliwości że chciałbym z Anią podążać na kolejny koniec świata! 😉

Przemek z Krakowa Uczestnik wyprawy na Filipiny

Tajlandia z Anią to wyjazd marzeń każdego kto kocha przygodę. Wszystko ogarnięte, odpowiedni balans spontaniczności i zaplanowanego luksusu, spora doza decyzyjności w rękach grup, dzięki czemu zawsze wybierzecie odpowiednią dla was opcję. Ania świetnie radzi sobie że zróżnicowanymi temperamentami w grupie, dzięki czemu atmosfera jest świetna pomimo zmęczenia. Polecam serdecznie!

Magda z Gdańska Uczestniczka wyprawy do Tajlandii

Z Anią jako liderką byłem na wyjeździe w Japonii. Ania przewiozła nas bezpiecznie od południa Japonii aż do Tokio. Była to niezapomniana przygoda! Ania jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną, odpowiedzialną, nawiązuje świetny kontakt z ludźmi niezależnie od wieku. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii do nowego odkrywania, otwarta na sugestie grupy i pomocna. Merytorycznie również była dobrze przygotowana, zawsze opowiadała nam historie i ciekawostki dotyczące miejsc w których byliśmy. Z całą pewnością ponownie wybrałbym się z Anią na kolejny wyjazd!

Michał z Gdańska Uczestnik wyprawy do Japonii

W pełni ekscytacji przed naszą pierwszą podróżą do Azji, poprosiliśmy Anię o pomoc w planowaniu wyjazdu i wskazówki. Pomysłowość i zaangażowanie Ani przebiły nasze najśmielsze oczekiwania. Oprócz szczegółowego planu podróży, zawierającego dokładne informacje co do miejsc gdzie się zatrzymać czy zjeść, otrzymaliśmy również garść praktycznych informacji z pierwszej ręki - gdzie pójść, jakie wydarzenia kulturalne warto zobaczyć, jak się targować i jak rozmawiać z lokalesami, gdzie warto kupować i jak się poruszać (transport). Polecam współpracę z Anią, można jej zaufać. Na pewno nie jest to ostatni raz, gdy zgłaszamy się po radę 🙂

Karolina i Tomasz z Wrocławia Wyprawa do Tajlandii i do Kambodży

Z Anią jako pilotką pojechałem na wyprawę do Malezji i Kambodży. Była to moja pierwsza podróż do Azji, w związku z czym miałem pewne obawy. Podróż była jednak bardzo udana w czym duża zasługa Ani. Organizacja na miejscu na piątkę, atrakcje, zachody słońca - wszystko idealnie w czas. Luźna, bezkonfliktowa atmosfera sprawiła, że wyprawa na pewno pozostanie niezapomniana.

Rafał z Łodzi Uczestnik wyprawy do Malezji i Kambodży

Jeśli dla kogoś pasja jest pracą to jest w tym co robi najlepszy - tak jak Ania. Podróż z Anią to wspaniałe 2,5 tygodnia życia. Potrafi zainteresować każdego praktycznie każdą chwilą i miejscem. Pełen profesjonalizm z dużą dawką dobrego humoru!

Artur z Chorzowa Uczestnik wyprawy do Tajlandii

Z Anią znamy się od czasów studenckich i wiem, że można zaufać jej w każdym temacie. Solidnie podchodzi do każdej sprawy dbając nawet o najmniejsze szczegóły. Nie potrafi ``sprzedać`` czegoś czego sama by nie kupiła lub co nie jest w jej opinii perfekcyjne. Dlatego na kolejną wyprawę na przewodnika wybieram tylko ją! Szczerze polecam - doświadczenie podróżnicze Ani mówi samo za siebie.

Dominika z Wrocławia Wyprawa do Izraela

Poprosiliśmy Anię o pomoc w sprawnym zorganizowaniu dwóch wycieczek do Azji, jednej w 2016 (Tajlandia, Malezja, Wietnam), a drugiej w 2018 roku (Singapur, Filipiny, Indonezja). Rady których nam udzieliła pozwoliły nam stworzyć plan obydwu wycieczek i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek na miejscu. W trakcie przygotowań wiele razy gnębiliśmy Anię mailami oraz pytaniami, a ona zawsze starała się nam sprawnie odpowiedzieć.
W przyszłości, w trakcie organizacji dalekiej i egzotycznej podróży na pewno nie pominiemy etapu kontaktu z Anią, która z pewnością uchroni nas przed niepotrzebnymi kosztami czy rozczarowaniami w jej trakcie.

Daniel z Wrocławia Wyprawa do Tajlandii, do Malezji i do Wietnamu

Wyrusz w nie-zwykłą podróż