Tajlandia, plaża, morze, Andamany, piasek, woda, skały, góry, dżungla, roślinność, ludzie, grupa, znajomi, przyjaciele, łódka, fale

Grudniowa wyprawa do Tajlandii z GlobTroperem: fotorelacja

Kiedy w grudniu w Polsce marzło się z zimna, GlobTroperzy wyruszyli 8000 km dalej, na południowy wschód. Tym razem naszym celem była magiczna Tajlandia. Tu na chłód bynajmniej nie narzekaliśmy ? Na brak pozytywnych wrażeń również. Oj, działo się! A skoro emocje już opadły, czas na fotorelację z podróży. Zobacz, gdzie zawitaliśmy i jakie przygody nas spotkały. Mam nadzieję, że poczujesz chociaż namiastkę tego, co my podczas przemierzania Kraju Uśmiechu!

 

I jak, podobało się? ? Gwarantuję, że na żywo wrażenia były jeszcze lepsze i bardzo żałuję, że na papier i kliszę fotograficzną (a raczej do pamięci lustrzanki cyfrowej) nie da się przenieść smaków (o których trochę więcej napisałam TU), zapachów i niesamowitego klimatu, jaki towarzyszył nam podczas tej wyprawy. Jeśli ciekawi Cię co działo się podczas wyprawy i jakich przygód doświadczyliśmy sprawdź relację uczestniczki wyprawy, Martyny: 5 powodów dla których powtórzyłabym podróż do Tajlandii.

Jeśli chcesz się przekonać na własnej skórze, jaka jest prawdziwa Tajlandia, śledź na bieżąco GlobTroperową stronę internetową. Kolejna wyprawa do Krainy Uśmiechu tuż-tuż! Informacje o niej otrzymasz z pierwszej ręki, jeśli zapiszesz się na newsletter (w stopce strony). Do zobaczenia w podróży!

* Piękne zdjęcia są autorstwa Uczestnika wyprawy, fotografa Michała Hliwy – DZIĘKUJEMY za wspaniałą pamiątkę! ?