Fotorelacja z wyprawy do Tajlandii z GlobTroper

Nie-zwykłe wspomnienia z Krainy Uśmiechu. Fotorelacja z wyprawy styczeń/luty 2020

Wyprawa do Tajlandii była pierwszą z GlobTroperowych ekspedycji w 2020 roku. Tak, jak już pisałam, polska zima to jeden z lepszych momentów na podróż do Krainy Uśmiechu. I rzeczywiście, na przełomie stycznia i lutego pogoda dopisała w stu procentach. Ale nie tylko ona! Co tam się działo!

Zabawnych i magicznych historii, które mogłabym opowiedzieć, jest wiele. Jednak nic nie zastąpi samodzielnie przeżytych doświadczeń. Dlatego niech ich namiastkę przekażą zdjęcia!

Jeśli chcesz poczuć choć odrobinkę tego, co my doświadczaliśmy wszystkimi zmysłami, zapraszam do obejrzenia fotorelacji z Tajlandii. Spektakularne widoki, zapierające dech w piersiach świątynie, uczestnictwo w lokalnych festiwalach, intensywne smaki… to wszystko również przed Tobą – kolejne wyprawy są oczywiście w planach! Sprawdź i dołącz do nas ? A póki co, zobacz, jak było na przełomie stycznia i lutego 2020!

 

Dziękuję wszystkim GlobTroperom, którzy towarzyszyli mi podczas styczniowo-lutowej podróży do Tajlandii. Mam nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce – może na jednej z wypraw rowerowych po Polsce?

A jeśli po przejrzeniu naszych zdjęć nabrałeś ochoty na egzotykę – koniecznie zapisz się na GlobTroperowego newslettera (w stopce). Informacje o kolejnych wyprawach otrzymasz jako pierwszy! Do zobaczenia w drodze 🙂